„Działaj Lokalnie” 2017 – ogłaszamy konkurs

dzialaj_lokalnie_logo_cmyk

logo_pafw_cmyk

logo ARFP rgb jpg

Druga edycja konkurs grantowego programu „Działaj Lokalnie” w naszym powiecie właśnie startuje. Celem konkursu jest wsparcie finansowe organizacji i grup nieformalnych mających ciekawe pomysły na projekty inicjujące aktywność i współpracę mieszkańców z małych miejscowości.

Do udziału w konkursie zapraszamy organizacje i grupy nieformalne z gmin: Brochów, Iłów, Nowa Sucha, Gmina Miasto Sochaczew, Gmina Sochaczew, Rybno, Teresin, Młodzieszyn.

Kwota dofinansowania projektów – do 3000 zł.  Komisja konkursowa wybierze kilka najciekawszych projektów, spełniających oczekiwania i warunki regulaminu konkursu.

Termin składania wniosków – od 20 maja do 20 czerwca 2017 roku.

Szczegółowe zasady konkursu oraz najczęściej zadawane pytania dostępne są w regulaminie konkursu Działaj Lokalnie 2017.

Wnioski o dotację można składać wyłącznie w formie elektronicznej, za pomocą generatora wniosków dostępnego na dole strony.

Jeśli potrzebujecie dodatkowej inspiracji, zapraszamy do przeglądu projektów składanych w ramach konkursu Działaj lokalnie w całej Polsce w poprzednich edycjach.

Dodatkowe dokumenty do pobrania:

Przykładowy wniosek o dotację – wersja jedynie do wglądu, aplikowanie odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny generator wniosków.

Zapraszamy na spotkania konsultacyjne dla zainteresowanych aplikowaniem w konkursie organizacji oraz grup nieformalnych. Informacji i porad udziela Lokalny Ośrodek Działaj Lokalnie w powiecie sochaczewskim – Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu SochaczewskiegoProsimy o kontakt w celu umówienia się na indywidualne konsultacje: biuro@popps.org.pl lub telefonicznie : Agnieszka Ptaszkiewicz 501542564, Iwona Nowak 517842141, Ewa Prengowska 601135239.

Skip to content