Ogłaszamy konkurs „Działaj Lokalnie 2021”

Ogłaszamy szóstą edycję konkursu grantowego programu „Działaj Lokalnie” w powiecie sochaczewskim. Celem konkursu jest wsparcie finansowe organizacji i grup nieformalnych, mających ciekawe pomysły na projekty inicjujące aktywność i współpracę mieszkańców z małych miejscowości.

Do udziału w konkursie zapraszamy organizacje i grupy nieformalne z gmin: Brochów, Iłów, Nowa Sucha, Gmina Miasto Sochaczew, Gmina Sochaczew, Rybno, Teresin, Młodzieszyn.

Kwota dofinansowania projektów – do 3000 zł.  Komisja konkursowa wybierze kilka najciekawszych projektów, spełniających oczekiwania i warunki regulaminu konkursu.

Termin składania wniosków – od 20 kwietnia do 20 maja 2021 roku.

Szczegółowe zasady konkursu oraz najczęściej zadawane pytania dostępne są w Regulaminin konkursu „Działaj Lokalnie 2021″.

Wnioski o dotację można składać wyłącznie w formie elektronicznej, za pomocą generatora wniosków dostępnego tutaj.

Wniosek „Działaj Lokalnie 2021″ – wersja jedynie do wglądu, aplikowanie odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny generator wniosków.
Karta oceny formalnej

Jeśli potrzebujecie dodatkowej inspiracji, zapraszamy do przeglądu projektów składanych w ramach konkursu Działaj lokalnie w całej Polsce w poprzednich edycjach:
http://dzialajlokalnie.pl/projekty/

Zapraszamy do kontaktu z nami zainteresowane aplikowaniem w konkursie organizacje oraz grupy nieformalne. Informacji i porad udziela Lokalny Ośrodek Działaj Lokalnie w powiecie sochaczewskim – Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.

W celu umówienia się na indywidualne konsultacje prosimy o kontakt: biuro@popps.org.pl lub telefonicznie : 501 542 564 – Agnieszka Ptaszkiewicz, 601 135 239 – Ewa Prengowska, Iwona Nowak – tel. 517 842 141.

Leave Comment

Skip to content