Zadziałaj Lokalnie z POPPSem! Zostaw swoje 1,5% w powiecie sochaczewskim

Nasza ulica, dzielnica, miasto, wieś czy gmina to miejsca, z którymi łączą nas więzi emocjonalne. To tu chcemy, żeby było bezpiecznie, ładnie, zdrowo, żeby było co robić, a nasze dzieci mogły się rozwijać i spełniać marzenia. Każdy z nas może w tym pomóc zostawiając swoje 1,5% dla lokalnej społeczności. Najłatwiej zrobić to przekazując go na rzez Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego, w skrócie POPPS (KRS 0000487697).

Od prawie 10 lat wspieramy i pomagamy organizacjom z powiatu sochaczewskiego, które rozwijają swoje lokalne społeczności działając w obszarach sportu, pomocy dzieciom i osobom niepełnosprawnym, ochrony środowiska, historii, dziedzictwa kulturowego i lokalnej turystyki.

Od 2016 roku organizujemy konkursy grantowe dla lokalnych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych. Dzięki nim odbyły się warsztaty artystyczne, zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych, festiwale i koncerty, spływy kajakowe i rajdy rowerowe, spektakle teatralne.

Prawie każdy mieszkaniec powiatu widział i korzystał już wcześniej lub korzysta obecnie z działań, które możemy wspierać dzięki 1,5%.

Twoje 1,5% pomoże tym grupom aktywnych ludzi realizować zamierzone cele, a tym samym pomagać i rozwijać powiat.

Jeśli ważne są dla Ciebie przyszłość naszego regionu i jego rozwój ZADZIAŁAJ LOKALNIE Z POPPSEM I ZOSTAW 1,5% W POWIECIE SOCHACZEWSKIM. KRS 0000487697.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczenia PIT, dostępnego na naszej stronie, który ułatwi rozliczenie podatku za 2022 rok.

DZIĘKUJEMY

Leave Comment

Skip to content