Zapraszamy do udziału w IV Jarmarku

Zapraszamy organizacje oraz grupy nieformalne do udziału
w Powiatowym Jarmarku Pozarządowym, który odbędzie się w niedzielę, 24 września w godz. 13:00 – 18:00, na Placu Kościuszki w Sochaczewie.

To już czwarta edycja naszej imprezy, podczas której chcemy pokazać osiągnięcia i inicjatywy społeczników z naszego powiatu. Jesteśmy przekonani, że warto by mieszkańcy miasta i okolicznych gmin szerzej poznali nas, nasze działania i codzienną pracę. Działamy przecież na rzecz obywateli naszego regionu. Przedstawienie siebie i swojej oferty pozwoli dotrzeć do kolejnych osób i zbliży nas do stworzenia społeczeństwa obywatelskiego, które pozytywnie i aktywnie wpływa na otaczającą je rzeczywistość.

Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy do zaprezentowania swojej organizacji/grupy w formie stoiska informacyjnego, jak również w innej dynamicznej formie np. występu, pokazu czy prezentacji.

Gorąco zachęcamy do udziału i kontaktu z nami do 20 września – e-mail: biuro@popps.org.pl lub tel. 601 135 239 lub 501 542 564 w celu ustalenia szczegółów naszej współpracy.

Relacja z ubiegłorocznego Jarmarku Pozarządowego wraz z galerią zdjęć znajdziecie Państwo tu.

IV edycja Jarmarku odbędzie się w ramach projektu pod tytułem „Rozwój Porozumienia Organizacji Pozarządowych  Powiatu Sochaczewskiego i jego organizacji członkowskich” ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2017.