Udane spotkanie POPPS i Małopolskich organizacji pozarządowych w Sochaczewie

DSC_0181

23 kwietnia 2015 r. w Sali konferencyjnej w Kramnicach Miejskich, Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego miało zaszczyt gościć  grupę ok. 30 osób z Małopolskich organizacji pozarządowych.

Podczas  spotkania Prezes Zarządu POPPS Agnieszka Ptaszkiewicz zaprezentowała historię jego powstania, cele, dotychczasowe, osiągnięcia i plany na przyszłość. Przedstawiciele organizacji członkowskich wymieniali swoje doświadczenia oraz korzyści wynikające z członkostwa w POPPS. Goście, w przyjaznej atmosferze, aktywnie uczestniczyli w dyskusji, która miała na celu przybliżenie im tematu sieciowania organizacji i wynikających z tego zagadnień.

To był bardzo intensywny dzień dla gości z Małopolski. Po przyjeździe do Sochaczewa spotkali się z przedstawicielami Urzędu Miejskiego, potem zostali oprowadzeni po mieście i odwiedzili wzgórze zamkowe z historykiem i przewodnikiem ze Stowarzyszenia „Nasz Zamek” Łukaszem Popowskim.

Spotkanie odbyło się ramach wizyty studyjnej organizowanej przez Ogólnopolską Federację Organizacji Pozarządowych (OFOP) w ramach projektu ,,Brakujące Ogniwo – Federalizacja Małopolskich Organizacji Pozarządowych”.

Dziękujemy wszystkim gościom, uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w organizację wizyty studyjnej, za inicjatywę i poświęcony czas.