Nowa organizacja w POPPS

Z ogromną radością informujemy, że do naszego grona dołączyła kolejna organizacja członkowskaStowarzyszenie Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych.

Stowarzyszenie Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych oficjalnie działa od 1 lutego 2019 roku. Założyła je trójka motocyklowych pasjonatów. Głównym celem jest organizacja cyklicznej imprezy Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych – jazdy motocyklami po ściernisku w Kurdwanowie. Poprzez to Stowarzyszenie chce szerzyć wiedzę na temat motocykli zabytkowych i klasycznych. Dać możliwość kierowcom doskonalenia techniki jazdy. Wspierać rozwój sportu motocyklowego i turystyki motocyklowej. Zachęcać ludzi do ochrony, odbudowy, renowacji zabytkowych i klasycznych motocykli, ze szczególnym naciskiem na motocykle polskiej produkcji. Jak mówią o sobie członkowie Stowarzyszenia: ”Dzieli nas wszystko – łączą motocykle!”

To dwudziesta organizacja członkowska, która może korzystać ze wsparcia w swojej codziennej działalności, szkoleń, obsługi księgowej i prawnej oferowanej przez POPPS. Zrzeszamy się po to by lepiej realizować nasze statutowe działania, wspierać się, integrować trzeci sektor i by nasz głos był lepiej słyszany.

Zapraszamy kolejne stowarzyszenia i fundacje do współpracy.