FIO-Mazowsze Lokalnie – nabór wniosków

Do 18 marca 2019 można składać wnioski w tegorocznym konkursie dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i samopomocowych z terenu województwa mazowieckiego. Mikrodotacje wynoszą od 1 500 zł do 5 000 zł, a łączna kwota do rozdysponowania to 261 000 zł.

Celem Programu jest zwiększenie zaangażowania obywateli w życie publiczne, szczególnie w małych społecznościach lokalnych, ale też małych wspólnot w dużych miastach, które mają ograniczony dostęp do zasobów materialnych, wiedzy czy innowacji. Program skierowany jest do każdego, kto ma pomysł na działanie lokalne, kto widzi potrzebę zmian w swoim lokalnym środowisku, kto umie zarażać zaangażowaniem innych.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.mazowszelokalnie.pl

 

Na terenie powiatu sochaczewskiego ambasadorem programu FIO-Mazowsze Lokalnie jest POPPS. Osoby, grupy i organizacje zainteresowane spotkaniem w celu uzyskania informacji na temat ogłoszonego konkursu i możliwości aplikowania w nim, prosimy o kontakt mailowy: biuro@popps.org.pl lub telefoniczny:  501 542 564 i 601 135 239.