dzialaj_lokalnie_logo_cmyk

logo_pafw_cmyk

logo ARFP rgb jpg

 

 

 

 

 

Trzecia edycja konkurs grantowego programu „Działaj Lokalnie” w naszym powiecie właśnie wystartowała.

Celem konkursu jest wsparcie finansowe organizacji i grup nieformalnych, mających ciekawe pomysły na projekty inicjujące aktywność i współpracę mieszkańców z małych miejscowości.

Do udziału w konkursie zapraszamy organizacje i grupy nieformalne z gmin: Brochów, Iłów, Nowa Sucha, Gmina Miasto Sochaczew, Gmina Sochaczew, Rybno, Teresin, Młodzieszyn.

Kwota dofinansowania projektów – do 3000 zł.  Komisja konkursowa wybierze kilka najciekawszych projektów, spełniających oczekiwania i warunki regulaminu konkursu.

Termin składania wniosków – od 10 maja do 12 czerwca 2018 roku.

Szczegółowe zasady konkursu oraz najczęściej zadawane pytania dostępne są w Regulaminie konkursu „Działaj Lokalnie” 2018.

Wnioski o dotację można składać wyłącznie w formie elektronicznej, za pomocą generatora wniosków dostępnego na dole strony.

Jeśli potrzebujecie dodatkowej inspiracji, zapraszamy do przeglądu projektów składanych w ramach konkursu Działaj lokalnie w całej Polsce w poprzednich edycjach: http://www.dzialajlokalnie.pl/projekty/lista.html

Dodatkowe dokumenty do pobrania:

Wniosek „Działaj Lokalnie” 2018 – wersja jedynie do wglądu, aplikowanie odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny generator wniosków.
Karta oceny formalnej
Karta oceny merytorycznej
Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy na spotkania konsultacyjne dla zainteresowanych aplikowaniem w konkursie organizacji oraz grup nieformalnych. Informacji i porad udziela Lokalny Ośrodek Działaj Lokalnie w powiecie sochaczewskim – Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego. 

Pierwsze spotkanie dotyczące konkursu „Działaj Lokalnie” odbędzie się wtorek, 15 maja o godz.17:30 w Centrum Edukacyjno-Turystycznym Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie.

W celu umówienia się na indywidualne konsultacje prosimy o kontakt: biuro@popps.org.pl lub telefonicznie : 501542564 – Agnieszka Ptaszkiewicz

Skip to content