dzialaj_lokalnie_logo_cmyk

logo_pafw_cmyk

logo ARFP rgb jpg

 

 

 

 

 

Pierwszy konkurs grantowy programu Działaj Lokalnie w naszym powiecie właśnie startuje. Celem konkursu jest wsparcie finansowe organizacji i grup nieformalnych, mających ciekawe pomysły na projekty inicjujące aktywność i współpracę mieszkańców z małych miejscowości.

Do udziału w konkursie zapraszamy organizacje i grupy nieformalne z gmin: Brochów, Iłów, Nowa Sucha, Gmina Miasto Sochaczew, Gmina Sochaczew, Rybno, Teresin, Młodzieszyn.

Kwota dofinansowania projektów – do 3000 zł.  Komisja konkursowa wybierze kilka najciekawszych projektów, spełniających oczekiwania i warunki regulaminu konkursu.

Termin składania wniosków – od 15 czerwca do 15 lipca 2016 roku

Szczegółowe zasady konkursu oraz najczęściej zadawane pytania dostępne są w regulaminie konkursu Działaj Lokalnie 2016.

Wnioski o dotację można składać wyłącznie w formie elektronicznej, za pomocą generatora wniosków dostępnego na dole strony.

Jeśli potrzebujecie dodatkowej inspiracji, zapraszamy do przeglądu projektów składanych w ramach konkursu Działaj lokalnie w całej Polsce w poprzednich edycjach: (http://www.dzialajlokalnie.pl/projekty/lista.html)

Dodatkowe dokumenty do pobrania:

Przykładowy wniosek o dotację -wersja jedynie do wglądu, aplikowanie odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny generator wniosków.

Karta oceny formalnej

Karta oceny merytorycznej

Zapraszamy na spotkania konsultacyjne dla zainteresowanych aplikowaniem w konkursie organizacji oraz grup nieformalnych. Informacji i porad udziela Lokalny Ośrodek Działaj Lokalnie w powiecie sochaczewskim – Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego:

Terminy i godziny:
21/06 (wtorek) godz. 17:30 – 20:00
23/06 (czwartek) godz. 17:30 – 20:00
30/06 (czwartek) godz. 17:30 – 20:00

Miejsce: Centrum Edukacyjno-Turystyczne przy Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie  ul. Towarowa 7 (wejście od ul. Licealnej)

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać  kontaktując się pod adres biuro@popps.org.pl lub telefony: Iwona 517842141, Ewa 601135239, Agnieszka 501542564

złóż wniosek

Partnerzy biznesowi konkursu:

  • Greiner Packaging Sp. z o.o.

  • PPH Bomax Kraska Krzysztof

  • Bank Spółdzielczy W Teresinie

  • Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Teresinie

  • Carexpert Przemysław Gaik

  • Motoprzystań Plecewice

  • Osoby prywatne

Partnerzy medialni konkursu:

 

ECHO_logo radioSochaczewLogo-c logo teresin.24

 

 

Skip to content