Walne Zebranie Członków POPPS – mamy nowy Zarząd!

W piątek 10 listopada pełnomocnicy organizacji członkowskich Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego spotkali sie na Walnym Zebraniu, które dokonało wyboru nowego składu Zarządu Porozumienia na kolejną, dwuletnią kadencję.

Nowy skład Zarządu POPPS przedstawia się następująco:

  • Agnieszka Ptaszkiewicz – Prezes Zarządu, Stowarzyszenie Przyjaciół Mieszkańców Gminy Teresin IMPULS, gm. Teresin;
  • Sebastian Wiśniewski – Wiceprezes Zarządu, Stowarzyszenie „Przez Sport W Przyszłość”, gm. Miasto Sochaczew;
  • Łukasz Popowski – Wiceprezes Zarządu, Stowarzyszenie „Nasz Zamek”, gm. Miasto Sochaczew;
  • Agnieszka Wachnik – Członkini Zarządu, Fundacja Wesoła Chata, Kożuszki Parcel, gm. Sochaczew;
  • Marcin Prengowski – Członek Zarządu, Stowarzyszenie Nad Bzurą, Plecewice, gm. Brochów.

Ponadto w skład trzyosobowej Komisji Rewizyjnej POPPS, której kadencja trwa trzy lata, dołączyła Marta Przygoda-Stelmach, reprezentująca Stowarzyszenie „Konfraternia św. Rocha”.  Wolne miejsce w składzie Komisji Rewizyjnej powstało w chwili likwidacji Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Adamowa Góra, reprezentowanego przez Małgorzatę Hetman.

Nowy Zarząd Porozumienia będzie prowadzić organizację przez kolejne dwa lata i realizować jej cele statutowe wspierając sektor pozarządowy i rozwój lokalnych społeczności na terenie powiatu sochaczewskiego.

Walne Zebranie organizacji członkowskich POPPS odbyło się w Sali Edukacyjnej Centrum Edukacyjno-Turystycznego Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie, z którego gościnności POPPS korzysta już od dłuższego czasu.